ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

Патріотичний рух
У більшості сучасної молоді в нинішній час обмежене коло захоплень: комп’ютерні ігри, спорт, музика, техніка… Зростали ці хлопці і дівчата в мирі, злагоді, не відчуваючи на собі страхітливих результатів подій військових конфліктів, вони далекі від цього.

Але останнім часом більшої кількості сімей торкнулося питання захисту рідної Батьківщини. Майже у кожного з нас на службу до лав Збройних Сил України пішли чи то батьки, чи то брати, друзі, знайомі. Дехто з них проходить строкову службу, дехто в зоні АТО. І їм необхідна як матеріальна так і духовна підтримка. Великої подяки заслуговують волонтери, які всіма силами допомагають забезпечити наших воїнів речами першої необхідності, їжею, одягом, взуттям.

Наші учні також, демонструючи свій патріотичний дух, намагаються допомогти цим мужнім героїчним захисникам приймаючи участь у благодійних патріотичних акціях. В рамках благодійного проекту “З Луганщиною разом!”силами учнів для дітей Луганщини було зібрано і відправлено посилку з м’якими іграшками та канцтоварами. А при підтримці проекту Благодійного фонту “Сильні духом” учні організовували благодійну ярмарку в стінах ліцею і виручені кошти відправили для ремонту приміщення та підтримки роботи дитячого реабілітаційного центру. Також при проведенні Обласної благодійної патріотичної акції “Подаруй прапор українському солдату” учнівська молодь подарувала Державний прапор України військослужбовцям в зоні АТО.

Разом з учнями розпочато оформлення фотовиставки “Наші односельці на службі України”, на якій можна побачити фотографії випускників ліцею і знайомих односельчан які віддають свій громадський обов’язок нашій країні.

Члени педколективу постійно виховують в учнів почуття національного патріотизму: проводять бесіди, виховні години, демонструють фільми на дану тематику. Активно залучають молодь до участі у заходах які сприяють збереженню і підтримці єдності українського суспільства задля громадянського миру і злагоди.

В нашому районі 6 листопада 2015 року відбулася історична знаменна подія – перепоховання 59 воїнів часів ВВв до Братської могили. Учні нашого ліцею також були присутні на цьому зворушливому заході, де низько вклонилися визволителям.

Вважаю, що якісно нову демократичну державу можуть створити лише свідомі громадяни, які люблять Україну, свій народ, своїх героїв, бережуть історію і культуру рідного краю. Тому національно-патріотичне виховання повинне посідати провідну роль у вихованні сучасного молодого покоління.

 

 

Заступник директора з ВР

 ДНЗ “Великобілозерський професійний аграрний ліцей” 

 Петрова В.М.

 Создан 27 ноя 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником