ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

Конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії "кухар"
В ДНЗ “Великобілозерський професійний аграрний ліцей” 04.03.2016р. був проведений конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії "кухар". Конкурс проводився у два тури теоретичний та практичний. Теоретичний тур охоплював питання з спецпредметів: "Технологія приготування їжі з основами товарознавства", "Основи фізіології, санітарії та гігієни", "Калькуляція і облік" та ін.

Практичний тур складався з виконання двох завдань:

-    приготування салату

-    приготування і подача вареників з картоплею

Учасники конкурсу підготвували технологічні картки, які склали відповідно до "Збірника рецептур страв та кулінарних виробів підприємств громадського харчування" 2013 р.

Вісім учасників конкурсу, це учні І курсу (12-К групи) та ІІ курсу (22-К групи), намагалися показати свої вміння та майстерність на виконанні завдань і випередити своїх конкурентів. Спостереження за виконанням роботи здійснювалося членами журі.

Всі учасники виконали умови конкурсу і за рішенням журі

І місце – Морозова Алла (ІІ курс)

ІІ місце – Крутько Людмила  (ІІ курс)

ІІІ місце – Остроконь Вікторія (І курс)

Всі вболіваючі учні та члени пед. колективу скуштували приготовані вареники з кртоплею та салат учасників конкурсу, вносили свої пропозиції та побажання для удоскналенння професійної майстерності.Создан 12 мар 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником