ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

 

НІХТО КРІМ НАС
У Великобілозерському професійному аграрному ліцеї учні  до Дня збройних сил України підготували і провели годину спілкування під назвою "Ніхто крім нас", де ознайомили учнів ліцею з повітряно-десантними військами.

Урочиста тиша панувала у залі, коли дивилися презентацію "Воїни-десантники загиблі на сході України". Затамувавши подих вдивлялися учні в обличчя героїв-десантників. Тріпотіло полум’я свічки під образом Божої Матері. Прозвучали імена десантників, яким присвоєно звання Народний Герой.
Учні зазирнули в далекі часи перших десантувань, познайомилися з історією створення десантних військ, подивилися фотоматеріали про голокомандуючого повітряно- десантних військ Маргелова В.Ф. Були продемонстровані відео- та фотоматеріали десантування з повітря різних видівбойової техніки.
Цікавим і повчальним для учнів було спілкування з десантником Безручком В.М. , колишнім викладачем ліцею, який схвильовано і захопливо розповідав прот свою службу в повітряно-десантних військах. 
Зацікавлено слухали ліцеїсти розповідь про 25 окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду, побачили форму, відзнаки, фото бійця цієї бригади. Розповіді супроводжувалися відео бойових дій, буднів десантників.
Для гостя учениця Мідак Анна заспівала пісню часів його служби у війську.
Відеоматеріали і музичний супровід підготував учень 31-ТВ групи Бринзей Олександр. Активну участь у підготовці і проведенні заходу  приймали Дежимесов Антон, Жук Олександр, Чмир Тетяна, Семенюк Олена, Федотова Віта, Реміскова Валерія.
         Викладач Червякова Г.І.Создан 14 дек 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником