ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

Ярмарок у ліцеї
У рамках акції "Назустріч мрії", з метою збору коштів для онкохворих дітей у ДНЗ "Великобілозерський професійний аграрний ліцей" було проведено ярмарок.  Учні, батьки та вчителі відгукнулися на цей заклик і довели, що в нашому закладі немає жодної байдужої душі, — всі групи взяли активну участь у заході. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, (все виготовлене власними руками або за допомогою батьків).
     Все було, як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.
   Головна мета ярмарку – не лише продати чи скоштувати смачні наїдки. Головне – зібрати якомога більше коштів для онкохворих дітей. Протягом ярмарку було зібрано 1020 грн., які передано до благодійного фонду "ОВЕС"
    Участь у таких заходах згуртовує ученівський колектив, дає можливість виявити талановитих кухарів, пекарів, різних майстрів Крім того подібні заходи вчать молоде покоління бути чуйними,  добрими, милосердними  і небайдужими до чужої біди.Обновлен 16 дек 2016. Создан 15 дек 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником