ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

У полум’ї Афганської війни
З давніх-давен український народ підтримує священну традицію – вкарбувати у свідомість прийдешніх поколінь пам’ять про бойові подвиги кращих синів і дочок, які сповна виконали свій військовий обов’язок.
Афганістан…У нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього пекла. Афганська війна…За кожним воїном-афганцем – своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя.
Для нас це взагалі події, які відбувалися в іншій державі, але учасниками яких були наші батьки, родичі,земляки. І тому для них і для нас Афган - пам’ять страшної війни, уроки якої мають бути засвоєні і ніколи не повторюватись.

  15.02.2017 року у Великобілозерському ліцеї пройшла загалноліцейна виховна година "У полум’ї Афганської війни", присвячена цій хвилюючий і в такій же мірі болючій темі – Афганської війни. Учні  мали за честь запросити воїна-інтернаціоналіста, нашого земляка, який пройшов службу в Афганістані Хмуру Олександра Петровича, який розповів їм про страшні події того часу. 

Також деякі учні ліцею прийняли участь у районних заходах, присвячених 28-й річниці виведення військ СРСР з Афганістану та поклали квіти до пам’ятника воїнам афганцям.


Обновлен 20 фев 2017. Создан 17 фев 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником