ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

Випускний у 32-К групі
Ось і настав знову час прощатися...

28 квітня наш ліцей вкотре випустив у самостійне життя своїх вихованців, групу кухарів -  32-К. У цей святковий день групу випускників очолювали ті найближчі люди, які були їхніми найріднішими наставниками протягом трьох років : класний керівник – Остроконь О.І., майстер в/н – Пастернак Г.В.

  Ведучі, Гейкаленко Ірина та Бринзей Олександр задавали хід святу.

  Після вручення атестатів про повну загальну середню освіту та дипломів кваліфікованих робітників з напутніми словами до випускників звернулися в.о. директора ліцею Нагорна С.М., класний керівник  та майстер виробничого навчання, які побажали їм високого польоту, здоров’я, щастя, успіхів в житті. До їхніх слів приєдналися батьки,які зичили випускникам на подальше життя наполегливості, упевненості в собі і своїх силах, і головне - не зважати на всі перешкоди і йти впевнено до мети шляхом, який обрали та вручили їм  на пам’ять оберіг - вишиваний рушник.

На святі лунали пісні, привітання, побажання від учнів ліцею. В очах випускників можна було побачити і тінь смутку, і радість, а в голосі - нотки хвилювання, адже попереду - незвідане майбутнє, у яке тепер вже зрілі дівчата та юнаки крокуватимуть сміливо.   Шановні випускники! Бог подарував кожному з вас красу, розум, талант. Ви володієте найбільшим скарбом на Землі – молодістю. Цінуйте її, бо молодість прекрасна і неповторна в житті людини. У кожного з вас своя стежина. По-різному складуться ваші долі. Посадіть на шляху своєму квіти гарячої любові до життя, до людей, до України. Вірте в силу дружби. Знайдіть себе в праці. Хай ваші серця не знають спокою. У добру путь! Создан 03 мая 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником