ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

Тиждень безпеки у ліцеї
В рамкаж тижня безпеки життєдіяльності в ліцеї проходили зустрічі, бесіди, лекції про небезпечні ситуації, в які ми можемо потрапити в будь-який момент.

15 травня 2017 року головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення райдержадміністрації Сергієм Подорожком проведено бесіду з учнями та викладачами ліцею щодо порядку дій в разі виникнення аварії на Запорізькій АЕС, «Бомбардування», «Урагану». За сигналом «Увага всім!» відбулося оповіщення про можливе «Бомбардування», після чого чітко та організовано було проведено евакуацію учнів та персоналу до найпростішого укриття (підвального приміщення).

Наступного дня начальник пожежної частини Борисенко С.С. розповів учням про причини, види і наслідки пожеж, вкотре нагадав про дії, які необдідно виконувати при загоряннях. На завершення виступу працівники пожежної частини продемонстрували учям гасіння пожежі (на змодельованому об’єкті) та дали можливість їм самим прийняти в цьому участь.

У середу в.о. інженера з охорони праці Ромалійський В.І. провів бесіду на тему “Протидії тероризму та техногенним катастрофам” про питання безпеки при терористичних актах та поводження з небезпечними предметами., а в четвер практичні заняття з надання першої медичної допомоги проводила медична сестра Яценко Т.В.Создан 26 мая 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником