ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

Перше вересня, День знань
Перше вересня - це завжди особлива подія для всіх, хто пов'язаний з навчанням: учнів, їх батьків, викладачів, адміністрації. Це свято завжди хвилююче і особливо урочисте у всіх навчальних закладах країни. Не став винятком і наш ліцей - першого вересня у нас була проведена святкова лінійка , присвячена початку нового навчального року.

Традиційно першого вересня в ліцеїі найбільше уваги приділяється першокурсникам, адже вони саме цього дня вперше переступають поріг нашого навчального закладу.

Після відкриття лінійки Державним гімном України було урочисто внесено Державний Прапор. Нарешті дійшла черга до привітань від адміністрації. Слово було надане виконуючому обов’язки директора ДНЗ “Великобілозерський професійний аграрний ліцей”  Нагорній Світлані Миколаївні, яка привітала учнів нового набору з початком навчання в ліцеї, а учням другогго і третього курсів побажала подальших успіхів у навчанні.

З привітаннями і найкращими побажаннями до учнів ліцею звернулися і почесні гості свята: Ромалійський Віталій Іванович – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради та Загрудній Леонід Григорович- пенсіонер, колишній виклачач ліцею.

На завершення пролунав перший дзвінок і учні ліцею відправилися на перший у 2017 -2018 навчальному році урок присвячений українсько-європейським відносинам.Создан 05 сен 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником