ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

Обмін досвідом – запорука росту професійності
Обмін досвідом – запорука росту професійності.

 

Здавна професія вчителя вважалася однією з гідних та шанованих у суспільстві. Справжньому педагогу вона приносить і радість, і моральне задоволення.

Приємно працювати з розумними і вихованими учнями, однак часто можна зіткнутися і з лінню, і з невихованістю та навіть відвертою конфліктністю. Інколи педагогу важко прийняти зважене, правильне рішення. А особливо нам, педагогам, що працюють у професійно-технічній освіті, з особливим контингентом учнів – підлітками. Педагог має бути не тільки грамотним спеціалістом, але і добрим психологом. У цьому добре допомагають семінари з обміну досвідом. Один з таких заходів відбувся 21 вересня 2017 року в м. Дніпрорудне Запорізької області на базі професійного ліцею.

Предметом обговорення були питання творчого потенціалу, педагогічної майстерності, створення довгострокових та короткострокових проектів. Цікавою для участників стала екскурсія до музею історії, створеного руками учнів та педагогів. Всі питання даного заходу викликали активне обговорення. Кожен з учасників почерпнув для себе щось нове. Всі погодились з тим, що обмін досвідом викладачів та живе спілкування має важливе значення. Під час такого спілкування з колегами знаходяться рішення здавалося б з безвихідних ситуацій.

Обмін досвідом завжди являвся запорукою росту професійної майстерності педагога.

 

Викладач

ДНЗ “Великобілозерський професійний аграрний ліцей”                     І.В. ВізнюкСоздан 27 сен 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником