ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

Бібліотека – храм, де народжується й зберігається духовність.
Бібліотека – це той храм,

де завжди народжується й зберігається духовність.

          В.Сухомлинський

 

         Про важливість читання говорять  багато, проте далеко не всі розуміють, наскільки читання збагачує духовний світ людини. Читання це складний процес, який потребує постійної уваги, напруги всіх розумових сил, а головне – бажання. саме читання допомагає нам стати  трохи досконалішими в цьому недосконалому світі, додає світла  в наші душі, вчить бути терпимішими до  ближнього. Сьогодні ми настільки звикли проводити  вечори перед екраном або борознити простори Інтернету, що читання книг здається вже нікому не потрібною справою, яка дісталась нам у спадок від наших батьків. Шалений темп життя, тотальне запровадження в життя телебачення   і комп’ютера  призводять до  інформаційних перевантажень. Тому на сьогоднішній день відбувається криза читання. Так, звичайно, не варто відмовлятися від усіх благ цивілізації – від комп’ютерів, ноутбуків, мобільних телефонів  та інших нових віянь техніки, але й про книги забувати не  варто. Якщо порівняти читання з іншими розвагами, як  наприклад, перегляд кінофільмів, захоплення  музикою то його перевага полягає хоча б у незаперечній користі для розвитку розумових здібностей. Діти та підлітки, які часто читають, мають IQ вищий, ніж ті,  хто нехтує цим корисним заняттям. Тому метою заходу «Тиждень бібліотечної книги», який проходив з 26.09.2017 по 02.10.2017  у Великобілозерському ліцеї стала популяризація книги:

-         розкриття значення книги в житі людини;

-         ознайомлення з історією виникнення книги та бібліотек;

-         сприяє формуванню інтересу молоді до читання;

-         виховання шанобливого ставлення до книги як духовної і матеріальної цінності.

Тиждень книги проходив під гаслом «Подорож у глибини книжкового моря». В ці дні в бібліотеці проводились такі заходи для учнів:

-         Бесіда «Людина в світі книг»

-         Бібліотечний урок «Подорож у країну довідкової літератури»

А також бібліотекар виступила з доповіддю «Формування національної свідомості читачів» та представила бібліографічний огляд новинок навчально-методичної літератури 2017-2018 р.

         Було оформлено книжкову виставку «Разом з книгами до нових знань» та стенд «Крилаті вислови  та прислів’я  про книгу». Для учнів першого курсу було проведено екскурсію по бібліотеці ліцею. Девізом предметного тижня стали слова Б.Шоу «Книга  творить людину…».

 

Бібліотекар

ДНЗ "Великобілозерський ПАЛ"                                          І.О.Шитікова Создан 04 окт 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником