ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

Будемо пам’ятати і не забувати
 29 жовтня ми відзначаємо вже 74-ту річницю визволення с. Велика Білозерка від німецьких окупантів. Тяжкий  шлях визволення тривав з 1941 по 1943 рік.

Вже майже не залишилося ветеранів війни, і все менше молодь отримує інформації від своїх дідів і прадідів, тому в нашому ліцеї було проведено виховну годину “ Будемо пам’ятати і не забувати ” присвячену тим подіям. Учні І курсу на чолі з майстром виробничого навчання Оладієнком В.П. підготували чуйні слова в пам’ять про загиблих воїнів, які звільняли наше село від гітлерівців, продемонстрували документальну хроніку часів Другої світової війни і визволення України, прослухали воєнні пісні.

Також запросили в гості людину, яка знає дуже багато цінної інформації про події тих часів. Це начальник пошукового загону “Рубіж” Маковій Олександр Анатолійович. Він розповів учням про роботу пошукового загону в нашому районі, про знайдені вже більше сотні останків загиблих солдат і їх перезаховання. Маковій О.А. показав учням листи солдат, які вони писали з фронту, зразки зброї часів війни, медалі та фото наших односельців-визволителів, а також запросив учнів ліцею  на відзначення 74-ї річниці визволення села до районного будинку культури та до музею часів Другої світової війни.

Пам’ять по героїзм наших предків учні вшанували хвилиною мовчання, прослухали пісню “Журавлі” та поклали квіти до братської могили.Создан 01 ноя 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником