ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

 

Інформація про проведення І етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Шевченка у ДНЗ “Великобілозерський професійний аграрний ліцей”
Згідно наказу по навчальному закладу від 01.11.2017 року за № 176   у навчальному закладі 09.11.2017 року було проведено І етап конкурсу                     ім. Т. Шевченка.

Конкурсом були охоплені всі бажаючі учні . Ці учні є представниками всіх професій, з яких ведеться підготовка в навчальному закладі. Найбільша кількість учасників була представлена професіями “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів”

Приймали участь у конкурсі 38 учнів ліцею:

 І курс – 21 чол.

     ІІ курс – 9 чол.

     ІІІ курс – 8 чол.

Викладачі української мови своєчасно склали та затвердили  на засіданні методичної комісії завдання конкурсу. (Завдання додається).

Роботи виконувалися в різних жанрах та видах (філософський етюд, асоціативна замальовка, оповідання, тощо). Учасники конкурсу показали мовну грамотність, здатність до критичного мислення, творчі здібності.

      Конкурсантами, які написали найкращі роботи, стали:

       І   – місце  Коленко Марія Сергіївна   (12-К група)

       ІІ  – місце Науменко Анатолій Анатолійович (22-ТВ група)

       ІІІ – місце Маловічко Олег Вікторович (22- ТВ група)

Ці учні були нагороджені грамотами та їх кандидатури  подоно на  матеріальне заохочення. Всі інші учасники конкурсу отримали дипломи.Создан 20 ноя 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником