ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

"Майбутнє покоління без ВІЛ/СНІДу"
Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі  СНІДом. Цей день є нагадуванням про необхідність для сучасного людства зупинити розповсюдження епідемії ВІЛ/СНІДу.У всьому світі сьогодні говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія, про масштаби цієї трагедії, про те, що ця чума 20, а тепер вже і 21 століття загрожує існуванню людства... і, звичайно ж, про те, як зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/Сніду.

Україна за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції/СНІДу займає одне з перших місць у Східно-Європейському регіоні. Так, щодня в Україні реєструється 48,5 віпадків захворювання ВІЛ - інфекцією, зростає кількість ВІЛ - інфікованих жінок, в "групи ризику" входить все населення країни. І нажаль, дуже часто люди, які живуть з ВІЛ, відчувають себе ізольованими через стигматизацію, нав`язане почуття провини, суспільного  осуду.

З метою попередження, роз’яснення серед учнівської молоді даної проблеми заступником директора з виховної роботи Петровою В.М. та лідерами учнівського самоврядування Семенюк О. та Чмир Т. було проведено виховну годину "Майбутнє покоління без ВІЛ/СНІДу" та цікаву гру "Маршрут безпеки".

Підлітки з цікавістю пройшли всі станції Маршруту, задавали питання та дізналися багато нового. 

Сподіваємося, що нове, обізнане покоління допоможе зупинити цю глобальну епідеміюСоздан 01 дек 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником