ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

Фізика за чайним столом
Сьогодні при викладанні кожної навчальної дисципліни широко використовуються як традиційні, так і нетрадиційні методи навчання. Жодним чином не відмовляючись від традиційних методів навчання , все частіше стали використовувати нетрадиційні методи, оскільки вони більше активізують учнів, розвивають їхні індивідуальні здібності, ерудицію й уяву, сприяють діалогові між викладачем і учнями, виявленню часом суперечливих проблем.

8 лютого у ліцеї викладач фізики Остроконь О.І. провела нетрадиційний урок “ Фізика за чайним столом ” , метою якого було показати тісний взаємозв'язок теоретичних знань отриманих учнями на уроках із практикою, допомогти в простих повсякденних подіях побачити прості пояснення на основі фізичних знань. Учні змогли переконатися, що фізика – це не тільки формули, закони і правила, а саме життя у всіх його проявах. У такій повсякденній справі, як приготування чаю, по-новому побачили процеси кипіння води, випаровування, охолодження, вплив тиску на них. Викладач підтверджувала здобуті знання простими дослідами, що зробило урок ще цікавішим. Під час уроку атмосфера була затишною, невимушеною, що дало змогу учням якісніше засвоїти цей матеріал.

Отже, нестандартні уроки більше подобаються учням, ніж буденні навчальні заняття. У них незвичайні задум, організація, методика проведення. Нестандартні форми навчання  якоюсь мірою стимулюють творчість і самого вчителя, заохочує до подальших пошуків, роздумів, сприяє рівнятися на методичні орієнтири більш високої проби. Создан 09 фев 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником