ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

СОЛДАТИ АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ
15 лютого в ліцеї проведена  година пам’яті присвячена 29- річниці виведення радянських військ з Афганістану "Солдати Афганської війни". Викладач фізики і математики Остроконь О.І. розповіла учням про події , цікаві життєві історії про подвиги солдат та втрати під час Афганської війни. Згадували і наших білозерчан, які були призвані в 80-ті роки до Афганістану, і тих, хто не повернувся до рідного села. Пам’ять про загиблих воїнів-інтернаціоналістів вшанували хвилиною мовчання.

Представники учнівського самоврядування на чолі з заступником директора з виховної роботи Петровою В.М. відвідали районний мітинг присвячений воїнам-афганцям та поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям та ветеранам інших локальних війн.

Також представники районної бібліотеки запросили  учнів І курсудо себе на патріотичну годин "Життя обпалене війною", на якому хлопці продивилися відеохроніку подій Афганської війни, ознайомилися з біографіями односельчан-афганців, які загинули у тій страшній війні - Підгірного Сергія Даниловича та Потапенка Анатолія Миколайовича.

Хочеться щоб такі сумні події більше не повторювалися і в нашій країні панував мир  Создан 15 фев 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником