ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

 

Підготовка фахівців

Наші професії 

 

       Вибір професії – найважливіший вибір у нашому житті. Лише улюблена справа може приносити матеріальне і моральне задоволення все життя. Вимоги сьогодення показують, що робітнича професія завжди користується попитом на ринку праці.

       Пропонуємо випускникам шкіл здобути робітничі професії, котрі потрібні всюди, дають можливість для професійного росту і підприємницької кар’єри.

Для Вас гостинно відчиняє свої двері ДНЗ “Великобілозерський професійний аграрний ліцей”

       Вимоги сьогодення показують, що робітнича професія завжди користується попитом на ринку праці.

       Перед ліцеєм стоїть завдання – підвищення якості навчання і виховання учнів, дати їм теоретичні знання, високий інтелектуальний розвиток, широкий світогляд, професійну майстерність, стійку моральну і фізичну підготовку.

 Електрогазозварник

 

В третьому тисячолітті зварювання є одним із провідних технологічних процесів. Більше половини світового споживання сталевого прокату йде на виробництво зварних конструкцій. Фактично зварюють майже всі метали на землі, в морських глибинах і в космосі. Більше половини валового національного продукту створюється за допомогою зварювання та споріднених з ним технологій. 

Для оволодіння професією, отримання міцних знань та вмінь учням нашого ліцею необхідно отримати теоретичні знання по будові, роботі та обслуговуванню апаратури і обладнання для зварки, по техніці та технології зварювальних та різальних робіт. Всі ці необхідні знання учні отримують в ліцеї. Ця професія цілком сучасна і користується попитом на ринку праці. Щоб стати кваліфікованим зварювальником, необхідно досконало засвоювати теоретичні знання, закріпити практичні навики, бути фізично сильним, витривалим, відповідальним, мати художній хист, щоб творити з металу красу. Випускники ліцею працюють в різних галузях господарства. Професія електрогазозварника - це професія справжніх чоловіків.

 

 

 

    

                 

 

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва

      

Тракторист-машіст сільськогосподарського виробництва - це складна і цікава професія, яка в сучасних умовах дуже потрібна на селі. Велике різноманіття сільськогосподарських механізованих робіт, насищені вимоги до механізаторських кадрів. —сучасільськогосподарських машинах. Зараз використовується дуже багато нової техніки, в тому числі й іноземного виробництва, тому спеціаліст повинен мати не тільки добру професійну, але й високу загальноосвітню та політідготовку. Він повинен мати технічне мислення і творчі здібності, які дозволять йому розширювати свої знання, успішно оволодівати новою технікою. 

В сучасних умовах, коли селяни мають землю у приватній власності, особливо актуальна професія ткториста-машинісбудь-який спеціаліст с/г виробництва не може в повній мірі виконувати свої функції, не маючи теоретичних знань та практичних навичок у сфері механізації сілосподарства. Таких спеціалістів готує наш ліцей. Важливим в цій професії є ще й те, що нова техніка значно поліпшила умови важкої праці тракториста-машиніста. Нині він має можливість працювати в чистому одязі, в нормальних санітарно-кліматичних умовах.  

 

   

 

 

 

Кухар 

 Цікавих та потрібних професій багато і одна з них - кухар.

Головний плюс - закінчиш ний заклад, і знання, набуті там, ніколи не доведеться носити за плечима, адже кожна господиня повинна вміти приготувати обід, а якщо зробить це смачно та зуміє прикрасити стіл то одразу аслужить повагу. Та й не даремно кажуть, що шлях до серця чоловіка пролягає через його шлунок. До приготування їжі слід ставитися дуже серйозно. Обов`зково слідкувати за тим, щоб продукти були свіжими, дотримуватися технології приготування їжі. Робота кухаря вищоб самостійно перекладати рецепти і переймати досвід іноземних колег. Не менш важливо й уміти самому складати меню. Головне в роботі кухаря це відповідальність. 

Кажуть ставлення кухаря до роботи та настрій впливають на результат. Хто з любов’ю робить свою справу, той готує справжні шедеври.

Кухар - це професія, що потребує творчого підходу. Як художник відчуває відтінки кольорів, так і кухар повинен відчувати                відтінки смаків. Професія кухаря набуває дедалі більше авторитету і визнання. Для людини не байдужої і жадібної до знань професія кухаря, кухаря-кондитера відкриває великі можливості професійного успіху. Ця професія прекрасна е й тим, що кухар щодня дає людям сили садити, творити, літати і просто жити. Людині, яку обрала цю професію треба знати і про нелегкий її характер. Вчені підрахували, що токар і фрезерувальник витрачають за зміну менше фізичної енергії, ніж кухар чи кондитер. Ця робота вимагає багато фізичних зусиль, бо працювати доводиться весь час стоячи, особливо важка праця в гарячих цехах, де висока температура і постійний шум. 

 

Якщо ви праці не боїтеся, ласкаво просимо в країну  кулінарію. Пам’ятайте при цьому: професії народжуються і помирають.  Кухарям зникненням не загрожує. які б форми не набували знаряддя кухарської праці -  нехай це буде сільський чавунчик чи котел-скороварка, чи мікрохвильова піч, кухар завжди залишається кухарем.

 

       

 

 

 

  Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Серед багатьох доступних професій є лише одна, яка ввібрала в себе дуже багато це електротехніку, електроніку, автоматику та інші технічні досягнення.

Рівень технічного розвитку будь-якої країни визначається в основному станом  її енергетики, потужністю електростанцій і виробництвом та розподілом електроенергії.

Високий розвиток електроенергетики дає змогу переозброювати всі галузі господарства, широко впроваджувати електричну енергію в промисловість, сільське господарство, будівництво і транспорт.

Нині поновлюється будівництво та реконструкція промислових підприємств житлових будинків, що неминуче пов’язане з виконанням значних обсягів електромонтажних робіт. Ці роботи вимагають від електромонтера необхідних теоретичних знань і практичних навичок.

Під час навчання з даної професії учні вивчають такі непрості предмети як “спецтехнологія”, “електроматеріалознавство”, “електротехніка з основами промислової електроніки”, “технічне креслення”. Для вивчення спецдисциплін в ліцеї є спеціальні кабінети та лабораторії з необхідним обладнанням. Учні вивчають призначення, будову та принцип дії різноманітних пристроїв та апаратів, вчаться креслити згідно стандартів електричні схеми, а на уроках виробничого навчання застосовують набуті теоретичні знання на практиці. 

По закінченню ліцею учні отримують дипломи кваліфікованих робітників державного зразка з професії електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування з присвоєнням 2, 3 та 4 розрядів. ри вивченні спец дисциплін на  високому рівні

 

 

 

 

Офісний Службовець (бухгалтерія)

Професія бухгалтерського обліку набирає популярність. В умовах переходу України до ринкової економіки, розвитку міжнародних зв’язків та вступу до СОТ, зростає потреба в своєчасній і достовірній інформації. Таку інформацію дає бухгалтерський облік, яким учні оволодіють під час навчання за професією «Офісний службовець (бухгалтерія)».
Діяльність підприємства, організації, компанії неможливі без суворого обліку. Саме цим і займається бухгалтер. Він відповідає за порядок у справі обліку товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів, запобігає незаконним їх витратам, відповідає за дотримання режиму економії

професійні знання офісного службовця можна реалізувати в будь-якій галузі народного господарства, ризик безробіття мінімальний і визначається недостатньою професійною майстерністю

 

 

 Обновлен 19 мар 2018. Создан 21 окт 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником