ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

 

Історична довідка про навчальний заклад
 

 

 

   ДНЗ "Великобілозерський професійний аграрний ліцей" є державним професійним навчально-виховним закладом, який входить до системи освіти, забезпечує реалізацію потреб людини у здобутті професійної освіти, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до її інтересів, здібностей, стану здоров’я та соціального замовлення суспільства чи держави.

Ліцей знаходиться за адресою:

                       71400 село Велика Білозерка (частина І села), 

                       Запорізької області, вулиця Миру 2-А

   Історія створення професійно-технічного училища № 62 починається з 1 січня 1991 року. Наказом Міністерства народної освіти УРСР №217 від 19.10.1990 року Великобілозерське спеціальне профтехучилище реорганізовано у професійно-технічне училище сільськогосподарського профілю. У 1993 році згідно наказу управління освіти Запорізької обласної державної адміністрації №164 від 18.11.1993 року середнє професійно-технічне училище села Велика Білозерка перейменовано у професійно-технічне училище №62. У 2001 році згідно наказу управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації №136 від 07.09.2001 року з метою задоволення потреб у робітничих кадрах підприємств, організацій, установ К-Дніпровського району у м.Кам’янка-Дніпровська відкрито відділення ПТУ-62. Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №510 від 22.06.2004 року “Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області” професійно-технічне училище №62 реорганізовано у Великобілозерський професійний аграрний ліцей.

   Великобілозерський професійний аграрний ліцей є закладом другого атестаційного рівня. Ліцей являється загальнодержавною формою власності, підпорядковане Міністерству освіти і науки України. Профіль – сільськогосподарський.

   Оперативне керівництво ліцеєм здійснює комітет з професійно-технічної освіти Запорізької облдержадміністрації. Фінансується на нормативній основі за рахунок коштів державного бюджету, а також додаткових джерел фінансування відповідно Закону України “Про освіту” та інших законодавчих нормативних актів.

   Первинна професійна освіта в ліцеї здійснюється безкоштовно, підвищення кваліфікації незайнятого населення здійснюється за рахунок коштів фонду зайнятості. Рішенням районної ради №64-р від 23.03.1995 року ліцею надано в постійне користування землю в кількості 266,3 га. Навчально-виховний процес в ліцеї здійснюється державно мовою у відповідності з вимогами законодавства “Про мови”.

 ДНЗ “Великобілозерський професійний аграрний ліцей”  - це мальовниче студентське містечко розташоване в центрі села Велика Білозерка починаючи з ранньої весни і до пізньої осені територію ліцею нагадує квітучий оазис. Гарно оздоблені алеї, зеленіють газони, молоді деревця вже багаторічні красені тополі... ця краса створена дбайливими руками учнів та працівників ліцею.На території студентського містечка знаходяться адміністративний корпус з їдальнею та гуртожитком, навчальний корпус, майстерня, спортзал, господарське подвір’я. 

 Создан 27 окт 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником