ДНЗ 'Великобілозерський професійний аграрний ліцей'

 

На варті миру та щастя

До Дня Збройних Сил України 

       Шостого грудня – день Збройних Сил України. У наш тривожний час згадуємо про наших мужніх захисників, які боронять незалежність нашої України в різних її куточках і особливо в зоні АТО. 5 грудня відзначили цей день в ліцеї. Обійти увагою це свято ми не могли. Члени учнівської Ради підготували своєрідний екскурс у минуле. Шлях України важкий і тернистий із сивої данини і до сьогоднішніх днів. Протягом віків численні вороги шматували її землі, грабували багатства, терзали душу і серце. Та  на захист ставали сміливці: незламні лицарі духу – запорозькі козаки, Січові стрільці, воїни ...

     А з шостого грудня 1991 року офіційно встановлено свято – День Збройних Сил України. І нові випробування випали на їх долю. І про сьогодення Збройних Сил розповідали Хмєлєвський Р., Богданов Е. Хмєлєвський Р. і Куча А. ще й стенд оформили “Вони захищають Україну”. Крамарець Я., Урсу М., Горбань О., Бринзей Ю. читали вірші присвячені нашим воїнам.

    День Збройних Сил – це свято справжніх чоловіків, юнаків, які відслужили в армії, і тих, хто нині служить, і тих, хто поповнюватиме їх ряди. Як наші юнаки готуються до служби, ми побачили, коли почалися змагання. Вони взяли участь у вікторині “Знавці військової теорії”. Відрадно, що хлопці правильно відповіли на більшість запитань. А у військово-спортивних конкурсах показали свою спритність, вміння, витримку, завзятість і наполегливість, прагнення до перемоги. Глядачі підтримували учасників змагань оплесками, підбадьорливими вигуками. Всім було цікаво, але найбільше самим учасникам. Перемогу здобули хлопці другого курсу, але й  перший курс ненабагато відстав.

     Голова учнівської Ради Пуриче Д. ще раз від імені всіх дівчат привітала хлопців зі святом, висловила впевненість, що і наші хлопці, майбутні воїни, гідно будуть стояти на варті миру і щастя.

 

Заступник директора з ВР

ДНЗ “Великобілозерський ПАЛ”

Петрик Л.О.

 

 

 

 

 Создан 17 дек 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником